Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato, onyx, korál, hmotnost 10,32 g btto, ryzost 585/000, obdélná s řezaným granátem na onyxovém podkladu, rozměr 3,5 x 1,4 cm, opatřeno ČS puncovní značkou."